COCO Virgin Coconut Oil 500ml BIO Zobrazit větší

COCO Virgin Coconut Oil 500ml BIO

Nový produkt

359,00 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

VIRGIN COCONUT OIL BIO
 
Kokosový olej v BIO kvalitě původem ze Srí Lanky. Olej má mnohostranné využití, od studené kuchyně až po péči o pleť a tělo. Hodí se jako přírodní alternativa chemickým krémům ze supermarketů, je vynikající v péči o suchou pokožku, drobné ranky nebo jako masážní olej. Jeho výživové vlastnosti, neutrální chuť a jemnou vůni ocení každý, kdo si chce dopřát z přírodních produktů to nejlepší.
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Obohacení studené kuchyně – bohatý zdroj živin
- Péči o pleť, vlasy, nehty
- Masáže a relaxaci
 
Přírodní bohatství Srí Lanky
 
Purasana představuje novou řadu Fairtrade kokosových produktů od malé rodinné firmy ze Srí Lanky, která se zabývá pěstováním už po třetí generaci. Kokosové palmy rostou dohromady spolu s ananasovníky, banánovníky a kávovníky. Farmáři palmy hnojí speciální technikou – do půlkruhových jam kolem kmenů zakopávají skořápky plodů bohaté na draslík. To poskytuje palmám dostatek živin a zároveň posiluje schopnost půdy zadržovat vodu. Kokosy jsou sklízeny každých 6-7 týdnů, šetrně skladovány, následně zbaveny slupky a poté jemně zpracovávány na cílový výrobek.
 
Fairtrade
 
Vysoké standardy Fairtrade obnáší alternativní přístup ke klasickému byznysu – Fairtrade je založený na partnerství mezi producenty a konzumenty, a vznikl proto, aby vyvážil nerovné obchodní vztahy v klasickém byznysu a nestabilní trhy. Zákazník tak má jistotu, že nakupuje produkt od poctivého prodejce, který jej pořídil přímo od výrobce, ne přes řadu mezičlánků navyšujících cenu na úkor zákazníka i producenta.
 
 
Balení: 500 ml
 
Upozornění: Skladujte v suchu, chladu, temnu. Ukládejte mimo dosah dětí.
 

 
Výživové údaje:
 
 
 100 g
 3761 kJ / 899 kcal
 99,97 g
 95 g
 0 g
 0 g
 0 g
 0 g
 
 
Složení: 100% BIO Fairtrade kokosový tuk (Cocos nucifera) z kokosů ze Srí Lanky. Kokosový olej je kapalný při teplotě > 25°C, je vhodný pro smažení, pečení, vaření.  
 

 
Jedlý rostlinný jednodruhový tuk.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

COCO Virgin Coconut Oil 500ml BIO

COCO Virgin Coconut Oil 500ml BIO