Echinacea 60 kapslí Zobrazit větší

Echinacea 60 kapslí

Nový produkt

599,00 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

ECHINACEA
 
Doplněk stravy.
 
- Kořen třapatky nachové a třapatky úzkolisté
- Podpora obranného štítu
- 200 mg třapatky nachové, 200 mg třapatky úzkolisté / kapsle
 

Echinacea neboli Třapatka je rostlinka obsahující velké množství přírodních látek s celou škálou účinků. Doplněk Viridian obsahuje kořen třapatky nachové a třapatky úzkolisté. (Viz - S čím vším dokáže pomoci Echinacea)

Produkty značky Viridian Nutrition obsahují pouze čistou směs bioaktivních složek = 100% aktivních látek a 0% balastních aditiv a pojiv. Viridian Nutrition garantuje špičkovou kvalitu a čistotu svých produktů důslednou kontrolou celého výrobního procesu. A to od semínka až po finální produkt = spolupracuje s lokálními producenty a pěstiteli zaměřenými na nejvyšší kvalitu. Z etických důvodů nepoužívá značka Viridian Nutrition ve svých produktech žádný palmový tuk a netestuje své produkty na zvířatech. Všechny obaly produktů jsou 100% ekologické.

Balení: 60 kapslí (29,8 g)
 
Dávkování: Děti od 12 let a dospělí 1 kapsli denně s jídlem.
 
Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu a suchu mimo dosah dětí. Nevhodné pro osoby s alergií na čeledi Asteraceae/ Compositae. Vhodné pro vegany.
 

 
 Výživové údaje v jedné vegetariánské kapsli:
 
 Kořen třapatky nachové (Echinacea purpurea)
 200 mg
 Kořen třapatky úzkolisté (Echinacea angustifolia)
 200 mg
 
 
Složení v 1 vegetariánské kapsli: Kořen třapatky nachové (Echinacea purpurea), kořen třapatky úzkolisté (Echinacea angustifolia), vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylceluóza).
 

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Echinacea 60 kapslí

Echinacea 60 kapslí