Instant Oats 1kg Zobrazit větší

Instant Oats 1kg

Nový produkt

169,00 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

INSTANT OATS
 
Mleté ovesné vločky v instantní formě s vysokým obsahem komplexních sacharidů – 69 %. Ideální pro sportovce a všechny fyzicky aktivní jedince. Vločky pocházejí z Velké Británie a jsou GMO free.
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Kvalitní zdroj komplexních sacharidů
- Základ pro chutnou snídani nebo svačinu
 
MyoTec Advantage Line
 
Pokud je vaším prvořadým cílem kvalita, čistota a výběr jen takových surovin, které jsou prověřené a funkční, je nová řada MyoTec Advantage Line určena právě pro vás. Cílem produktů Advantage Line NENÍ nabízet úplně vše, co je na trhu dostupné, navíc s jednostranným zaměřením na co nejnižší cenu, tak jak je to obvyklé u tzv. mass-marketingových značek, ale právě naopak. Cílem je nabízet pouze smysluplné, kvalitní a funkční suroviny, a to i na úkor vyšší ceny. Kvalita a principy celého projektu jsou garantovány čistě privátní a 100% nezávislou značkou MyoTec.
 
 
Balení: 1 kg
 
Dávkování: Smíchejte 100 g ovesných vloček s 150 – 250 ml vody nebo mléka. Lze přidat do jakéhokoliv jídla, dobře promíchat. Užívejte během 4 hodin po cvičení.
 
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah výrazných pachů. Skladujte v těsně uzavřeném obalu. Po otevření spotřebujte do dvou měsíců. Vhodné pro vegany.
 

 
Výživové údaje:
 
 
 100 g
 1639 kJ/ 388 kcal
 7,0 g
 1,1 g
 69,0 g
 0,5 g
 4,6 g
 10,0 g
 <0,01 g
 
 
Složení: 100 % mleté ovesné vločky.
 

 
Mleté ovesné vločky v instantní formě.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Instant Oats 1kg

Instant Oats 1kg